NAŠE KVALITA

ikony web organta-08

Kvalitu hlídáme při každém kroku

Řízení kvality u nás začíná při navrhování komponentů krmiva a schvalování použitých surovin. Pokračuje při procesu výroby krmiva a končí sledováním zdraví chovných ryb. 

ikony web organta-06

Dbáme na bezpečnost a ctíme legislativu

Naše krmiva splňují národní a evropské právní předpisy týkající se výroby krmiv. Jsou pod pravidelnou kontrolou národních veterinárních a ostatních úřadů. 

ikony web organta-07

Umíme optimalizovat krmivo pro váš chov

Společnost Organta disponuje svým vlastním vývojovým týmem. Proto je schopna navrhnout a optimalizovat krmivo pro jednotlivá specifika každého chovu.

sumecci-v-podberaku

Kvalita vstupů = kvalita výstupů

Zajištění kvality a kontrola kvality jsou integrovány do všech kroků výroby našich krmiv. Řízení kvality u nás začíná při navrhování komponentů krmiva, schvalování použitých surovin, proces výroby krmiva až po konečnou kvalitu ryb. Naším hlavním cílem je rybám poskytnout veškeré požadavky pro jejich vývoj a hlavně jejich zdraví.

Kvalitu ryb zkoumáme průběžně a díky zjištěním upravujeme složení krmiva dle potřeb jednotlivých ryb. Spolupráce s komerčními farmami nekončí jenom dodáním krmiva, ale snažíme se o reflektování jednolivých požadavků každé farmy pro dosažení optimálního výsledku.

Naše krmiva splňují národní a evropské právní předpisy týkající se výroby krmiv a jsou pod kontrolou národních veterinárních a ostatních úřadů. Tímto úsilím zaručujeme našim klientům zdravé a bezpečné krmivo, které pomáhá dosahovat nejlepších výsledků.

Společnost Organta disponuje svým vlastním vývojovým týmem, a proto je schopna navrhnout a optimalizovat krmivo pro jednotlivá specifika každého chovu.

Bronzový nádech krmiva od Organty

Řeky jako Rio Negro, Kongo, Ubangui, Ogooue a mnoho dalších jsou plné nejrozmanitějších ryb a protékají nejúrodnějšími místy naší planety. Po rozborech vod z rovníkových řek a zjištění, že obsahují nesčetné množství látek vymytých z rašelinných půd, nezbývalo, než tyto látky zakomponovat do krmiva. 

Naše krmivo barví vodu lehce do bronzova a je nedílnou součástí tvorby nejlepšího životního prostředí pro ryby. Oproti konvenčním krmivům lze u ryb pozorovat zvýšenou aktivitu. Plníme náš hlavní cíl – šťastné a zdravé ryby.

Naše krmiva pro RAS a aquaponické systémy

Vyberte si z našich krmiv vyvinutých podle požadavků jednotlivých druhů ryb.

Organta, s.r.o.

info@organta.eu

Tel. +420 774 653 251

Kanszuckého 607/1

701 00 Ostrava